LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca zbulon surprizën/ Bashkëpunim me reperin më të dashur për shqiptarët

30 Qershor 2022, 20:49, Lifestyle CNA
Luana Vjollca zbulon surprizën/ Bashkëpunim me reperin më të
Moderatorja, Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar se shumë shpejt do të sjellë një tjetër këngë.

Këtë herë do t’i këndojë dashurisë së bashku me reperin shumë të dashur për shqiptarët Mc Kresha.

“Nuk o ka ma qet”, titullohet kënga, ndërsa tregon se do të shoqërohet me një klip veror, plot ngjyra në natyrë.

Menjëherë kanë shpërthyer komentet në rrjetet sociale, ku fansat tregojnë se mezi po presin të dëgjojnë këngën dhe të shohin klipin e dyshes./ A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Lajmet e fundit nga