LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkëpunimi i ri i dy artistëve/ Ardian Bujupi dhe Ledri Vula lançojnë duetin e ri

1 Korrik 2022, 14:34, Lifestyle CNA

Bashkëpunimi i ri i dy artistëve/ Ardian Bujupi dhe Ledri Vula

Dy artistë shumë të njohur, Ledri Vula dhe Ardian Bujupi, kanë sjellë hitin e tyre të ri, me titull “Gelato”.

Producenti i projektit është Bled, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është kujdesur Jetmir Sherifi. Klipi i këngës është realizuar nën kujdesin e "Entermedia".

Kënga me ritme verore është shoqëruar edhe me videoklip interesant po ashtu shumë veror.

Kënga tashmë është lançuar në "YouTube" dhe në platforma të tjera muzikore./CNA.al

Lajmet e fundit nga