LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizë/ Taylor Swift fejohet në fshehtësi me Joe Alwyn

1 Korrik 2022, 10:30, Lifestyle CNA
Surprizë/ Taylor Swift fejohet në fshehtësi me Joe Alwyn
Taylor Swift, Joe Alwyn

Taylor Swift është fejuar fshehurazi me të dashurin Joe Alwyn.

Mediat raportojnë se pas disa muajsh spekulimesh për statusin e marrëdhënies në çift, aktori britanez Joe Alwyn më në fund u dha fund thashethemeve për fejesën e tij.

Çifti siç duket nuk ka në plan të shpallë zyrtarisht lajmin e tyre të lumtur, por rrethi i tyre i ngushtë ka konfirmuar fejesën. Aktori Joe i bleu partnerës së tij një unazë të cilën ajo e mban "pas dyerve të mbyllura". 

Surprizë/ Taylor Swift fejohet në fshehtësi me Joe Alwyn

Ende nuk ka detaje konkrete nga ceromonia e fejesës dhe nuk ndihet nëse çifti do ta konfirmojë zyrtarisht lajmin.

Fejesa e tyre vjen pesë vite pasi ata filluan për herë të parë lidhjen dhe shënon një hap të rëndësishëm në jetën e dashurisë së çiftit./CNA.al

Lajmet e fundit nga