LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Videoja që po "thyen" rrjetin/ 50 Cent bën shqiponjën dykrenare

1 Korrik 2022, 12:59, Lifestyle CNA

Videoja që po "thyen" rrjetin/ 50 Cent bën shqiponjën

Simboli i shqiponjës është ai që na dallon në të gjithë botën.

Kryqëzimi i duarve mes gjoksit po përdoret së fundmi nga shumë personalitete të njohura për të festuar suksesin e tyre. Në këtë mënyrë ata i tregojnë botës me krenari origjinën e tyre.

Veçanërisht kohët e fundit po përhapet edhe më shumë kjo shenjë, dhe jo vetëm nga artistë shqiptarë, por edhe nga artistë të huaj.

Së fundmi është bërë virale një video e postuar në "Tik-Tok", ku 50 Cent bën simbolin e shqiponjës.

Kjo nuk është hera e parë që reperi bën një gjest të tillë. Madje, disa vite më parë ai është fotografuar duke bërë shqiponjën dykrenare me një person tjetër./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga