LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Po ndjehem bukur, kapitull i nurit’/ Arjola Demiri më joshëse se kurrë

22 Korrik 2022, 10:03, Lifestyle CNA
‘Po ndjehem bukur, kapitull i nurit’/ Arjola Demiri më
Arjola Demiri

Aktorja e njohur shqiptare edhe kësaj here ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj. Një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, Arjola Demiri, krahas angazhimeve profesionale ajo gjen kohë që të përkushtohet  në rrjetet sociale.

Imazhet e publikuara nga ajo gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe dhe kësaj here.

E veshur me një këmishë me nuanca ngjyrash bardh e zi aktorja postoi ca selfie ku dukej mjaft joshëse me mbishkrimin ‘Po ndjehem bukur, kapitull i nurit’.

Foto kjo që mori jo pak pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga