LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Samanta Karavella me provokuese se kurrë/ Sensuale teksa vallëzon me bikini

21 Korrik 2022, 14:53, Lifestyle CNA
Samanta Karavella me provokuese se kurrë/ Sensuale teksa vallëzon me
Samanta Karavello

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella sapo ka lançuar projektin e ri muzikor me titull "Le le" në bashkëpunim me Pitt Leffer.

Kjo këngë sapo është lançuar ka arritur majat e suksesit duke marrë më shumë se 1 milionë klikime.

Ritmet e këngës së bashku me fansat saj po i shijon edhe vetë këngëtarja, e cila ka realizuar një video pranë një pishine duke kërcyer.

E veshur në bikini të zeza dhe një këmishë të gjatë verore me printe leopardi sipër, Samanta duket më e nxehtë se kurrë.

Me flokë vallëzuar mbi supe dhe pa grim ajo ka marrë pëlqimin e fansave të saj./CNA.al

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga