LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“5 minuta punë është, s’ka asgjë të keqe”/ Ish-banorja e BB justifikon deklaratën e bujshme për 'Dubai Porta Potty'”

20 Korrik 2022, 15:22, Lifestyle CNA
“5 minuta punë është, s’ka asgjë të
Fjorentina Halili

Ish-banorja e BB9, Fjorentina Halili, bëri bujë të madhe pak kohë më parë me komentin e saj për ‘Dubai Porta Potty'.

Duke sqaruar deklaratën e saj, ajo tha se nuk gjykon njeri për veprimet që bën, dhe sipas saj se një gjë të tillë e bëjnë vajzat në moshën 20-vjeçare pasi sipas saj ato nuk e dinë se si funksionon puna.

"Nuk ka asgjë të keqe, 5 minuta punë është ajo. Unë kam thënë që pjesa e asaj vajzës që ka ndodhur në Dubai, është që vajzat që janë në moshën 20 vjeç tani, e kanë më të thjesht tani është sepse nuk e dinë punën se si funksion. Ndërsa ne që jemi brez tjetër jemi rritur me frymën e punës dhe e kemi të vështirë ta pranojmë një gjë të tillë.

Unë nuk gjykoj njeri. Se gjykoj të tjerët se ça bëjnë. Unë nuk vajza që bëjnë një gjë të tillë. Dubai është si gjithë vendet e tjera. Është thjesht ajo ideja e Dubait sheikë dhe njerëzit knë atë imagjinatën që po ike atje, do shkosh të bësh atë gjë", deklaroi Halili. 

“Dubai Porta Potty” thuhet se lidhet me influencers dhe vajzat e tjera të reja që në këmbim të parave ose dhuratave lënë të tjerët të kryejnë jashtëqitjen dhe urinën sipër trupit dhe fytyrës përfshirë edhe gojën./CNA.al

Lajmet e fundit nga