LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arta Nikaj ngacmon imagjinatën/ Ja cila është videoja e radhës që po ‘çmend’ rrjetin

20 Korrik 2022, 10:45, Lifestyle CNA
Arta Nikaj ngacmon imagjinatën/ Ja cila është videoja e
Arta Nikaj

Arta Nikaj vazhdon të sjellë video provokuese në "Tik-Tok".

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me fansat e saj pjesë nga jeta e saj, por nuk mungojnë gjithashtu dhe videot provokuese.

Me një fizik perfekt ajo nuk ngurroi sërish të nxirrte në pah linjat e saj të tonifikuara.

E veshur me një bluzë seksi bukuroshja nga Kosova dukej shumë tërheqëse duke performuar dhe një kërcim.

Kjo ka mjaftuar për të rrëmbyer vëmendjen e fansave të saj, të cilët janë jo të pakët. /CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga