LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Meshkujt që depilohen meritojnë edhe ciklin menstrual”/ Fjolla Morina ‘thumbon’ keq ish-bashkëshortin

20 Korrik 2022, 10:19, Lifestyle CNA
“Meshkujt që depilohen meritojnë edhe ciklin menstrual”/
Fjolla Morina

Nuk kanë fund përplasjet e Fjolla Morinës dhe ish-bashkëshortit të saj. Kujtojmë se vetëm ca ditë më parë ajo shkroi në "Instagram" "Njeriu, i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet, ka defekte në përsonalitetin e tij".

Nuk ka reshtur këngëtarja duke vazhduar thumbimin në rrjetin social "Instagram" ku e shohim atë mjaft aktive.

"Problem kryesor te ne është se ai që duhet të hapë gojën s’e hapë, e ai që duhet ta mbyllë s’e mbyll", shkruan ajo.

Por nuk u ndal me kaq, këngëtarja bukuroshe në postimin e saj të dytë shtoi: "Këta meshkuj që depilohen e i heqin vetullat e meritojnë edhe ciklin menstrual". Për ta mbyllur me frazën: "O zot na jep pak shëndet e fat se për mend kemi mjaft".

Kujtojmë se këngetarja i dha fund martesës së saj me Fisnikun një vit pasi ata ishin martuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga