LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aferdita Dreshaj tregon për lidhjen e saj/ Ky është sekreti i një marrëdhënieje të shëndetshme

19 Korrik 2022, 11:19, Lifestyle CNA
Aferdita Dreshaj tregon për lidhjen e saj/ Ky është sekreti i
Aferdita Dreshaj

Modelja Afërdita Dreshaj në një bisedë virtuale në "Instagram" me ndjekësit e saj ka ndarë sekretin e një marrëdhënieje të shëndetshme.

"Si ia del të kesh një marrëdhënie kaq të shëndetshme me burrin tënd?", ka qenë pyetja që kanë bërë ndjekësit.

Në përgjigje të saj Afërdita ka treguar se ajo dhe Jakubi kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe kjo i ndihmon.

"Ai është shoku im i ngushtë, ne kalojmë kohë së bashku dhe besoj se kjo është diçka shumë e shëndetshme për një marrëdhënie", është përgjigjur modelja./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga