LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Humbi shokun në atentatin e djeshëm/ Stresi merr vendimin drastik

18 Korrik 2022, 18:32, Lifestyle CNA
Humbi shokun në atentatin e djeshëm/ Stresi merr vendimin drastik
Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, është mik i ngushtë i Brilant Martinajt, njërit prej tri viktimave të atentatit të djeshëm.

Që nga marrja e lajmit të hidhur, Stresi ka bërë disa statuse për Martinajn në rrjetet sociale, ku e konsideron vëlla dhe shpreh pikëllim për humbjen.

Por pak më parë, Stresi ka publikuar një tjetër status, ku tregon se do të anulojë të gjitha koncertet që ka organizuar.

Reperi u kërkon ndjesë bizneseve ku do të performonte dhe deklaron se ka nevojë për qetësi.

Kujtojmë se miku i tij ishte një prej viktimave që u qëlluan me breshëri plumbash. Autorët u larguan në drejtim të paditur, pasi vranë Brilant Martinajn, Besmir Hoxhën dhe Diklen Vatën./ B.A. - CNA.al

 

Humbi shokun në atentatin e djeshëm/ Stresi merr vendimin drastik

 

 

Lajmet e fundit nga