LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ori dhe Isli largohen nga “Wake Up”/ Ku do ta shohim dyshen në sezonin e ardhshëm

18 Korrik 2022, 17:48, Lifestyle CNA
Ori dhe Isli largohen nga “Wake Up”/ Ku do ta shohim dyshen në
Isli Islami dhe Ori Nebiaj

Emisioni i mëngjesit “Wake-Up”, në "Top Channel", nuk do të moderohet më nga Isli Islami dhe Ori Nebiaj, duke filluar nga sezoni i ardhshëm.

Mësohet se dyshja nuk do të jenë më prezantuesit e emisionit të mëngjesit dhe do t’i shohim në formate të tjera.

Në sezonin e ardhshëm, Ori do të prezantojë “Përputhen”, ndërsa për Islin po përflitet në media se do të jetë pjesë e “Dancing with the Stars”, ose si konkurrent, ose si prezantues në “Gold Room” krah Bora Zemanit.

Ndërkohë, për sa i përket “Wake-Up”, ky emision do të moderohet nga Blendi Salaj, sipas "Kryefjala.com".

Këto lëvizje nuk janë konfirmuar ende nga moderatorët, por në çdo sezon të ri kemi lëvizje të bujshme në media./ B.A. – CNA.al

Ori dhe Isli largohen nga “Wake Up”/ Ku do ta shohim dyshen në

Lajmet e fundit nga