LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jennifer Lopez tregon unazën e martesës/ Shfaqet për herë të parë pas celebrimit

18 Korrik 2022, 16:06, Lifestyle CNA
Jennifer Lopez tregon unazën e martesës/ Shfaqet për herë
Xhenifer Lopez

Pas 20 vitesh pritjesh aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, u martua me Ben Affleck në një ceremoni në Las Vegas.

Pas martesës 52-vjeçarja postoi në rrjete sociale një fotografi ku i 'lexohej në sy' lumturia që kishte.

Edhe pse pa grim ajo duket thjesht e mrekullueshme teksa buzëqesh.

Ajo pozoi në krevat e zhveshur por e mbuluar me çarçaf të bardhë.

Por ndjekësve nuk u ka shpëtuar nga syte dhe detaji i unazës së saj të martesës.

Menjëherë fotoja u bë virale nga ku mori mbi 200 milionë like./CNA.al

Lajmet e fundit nga