LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kjo nuk është prapanica jote”/ Georgina Rodrigues e tepron me photoshop

19 Korrik 2022, 10:09, Lifestyle CNA
“Kjo nuk është prapanica jote”/ Georgina Rodrigues e
Georgina Rodriguez

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, pas shumë kohësh ka publikuar një sërë fotografish tërheqëse në "Instagram".

Në postimin e fundit, bukuroshja ka pozuar me një fustan të ngushtë, ku dilte në pah pjesa e prapme e fizikut të saj. Pikërisht kjo ka bërë që shumë nga ndjekësit e saj të mendojnë së Georgina ka përdorur photoshop dhe më pas komentuesit nuk kanë kursyer dhe komentet kritike.  

“Georgina flokët i ke shumë të bukura, por kjo nuk është prapanica jote”; “Je e bukur, nuk ke nevojë për Photoshop”; “Kjo duket shumë jonatyrale”; “Kushdo që mendon se kështu duken të pasmet tua, gabon shumë”,  janë disa nga komentet që kanë bërë ata./CNA.al

Lajmet e fundit nga