LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada, në super formë/ E qeshur, ekspozon linjat në bregdet

18 Korrik 2022, 22:03, Lifestyle CNA
Beniada, në super formë/ E qeshur, ekspozon linjat në bregdet
Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani është një nga emrat më të lakuar në median rozë.

E dashur dhe gjithmonë e qeshur, Beniada është një nga vajzat më të pëlqyera të "showbizz"-it.

Në postimin e fundit në "Instagram", Beniada është shfaqur mjaft elegante. Linjat e saj, të ekspozuara nga rrobat e banjos, bien menjëherë në sy dhe komentet nga ndjekësit kanë qenë mjaft pozitive.

Beniada, njihet si një nga vajzat shqiptare që ka guxuar të pozojë edhe nudo, ndërsa tiparet e saj dhe linjat trupore mbeten gjithmonë të përkryera./CNA.al

Beniada, në super formë/ E qeshur, ekspozon linjat në bregdet

Beniada, në super formë/ E qeshur, ekspozon linjat në bregdet

Lajmet e fundit nga