LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Era Istrefi në qendër të vëmendjes/ Me kostumin transparent nxjerr fizikun në pah

19 Korrik 2022, 11:03, Lifestyle CNA
Era Istrefi në qendër të vëmendjes/ Me kostumin transparent
Era Istrefi

Këngëtarja bukuroshe, Era Istrefi, ka nisur tashmë turneun përreth trojeve shqiptare. Por aq sa është aktive në jetën profesionale ajo është aktive edhe në rrjetet sociale.

Në postimin e saj të fundit, ku ishte e veshur me një kostum ngjyrë rozë transparent ajo nxori në pah linjat trupore.

Turneu po vazhdon shumë nxehtë. Kënga e re në vazhdim”, ka shkruar ajo.

Menjëherë pas potimit të kësaj fotoje ajo ka marrë komente dhe shumë pëlqime nga fansat e saj.

Era Istrefi githmonë është pëlqyer për stilin e saj unik./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga