LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Megi Pojani ndryshon look/ Fotot që ‘ndezën’ rrjetin

19 Korrik 2022, 10:19, Lifestyle CNA
Megi Pojani ndryshon look/ Fotot që ‘ndezën’ rrjetin
Megi Pojani

Bukuroshja Eni Pojani ka bërë një ndryshim drastik në lukun e saj.  Në rrjetin e saj social ku është mjaft aktive ajo është shfaqur mjaft  tërheqëse. Me gërshetat e saj të gjatë ajo ka marrë pëlqimin e shumë ndjekësve.

Fotogtafite kanë qënë  të shoqëruara dhe me një shkrim ku shkruhej:

“Dy vite i mendova t’i bëj, mos t’i bëj këto gërsheta. Është një kohë shumë e gjatë kur e mendon. Sa gjëra u bënë këto dy vjet”.

Kujtojmë që së fundmi Megi është e angazhuar  si protagonist në videoklipin  e këngës  së re të Don Xhonit.  “Katile” tashmë është shndërruar në hit  duke marrë 13 milionë shikimesh në YouTube./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga