LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë i ka ndodhur aktorit?/ Olsi Bylyku përfundon në spital

19 Korrik 2022, 19:37, Lifestyle CNA
Çfarë i ka ndodhur aktorit?/ Olsi Bylyku përfundon në
Olsi Bylyku

Olsi Bylyku është një aktorët e humorit më të pëlqyer dhe më të komentuar në media, si për jetën profesionale edhe për atë personale.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ndan shumë momente nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme Olsi u ka treguar ndjekësve se ka shkuar në spital. Aktori ka publikuar një foto nga spitali, ndërsa në dorë ka vënë një vigon.

Ai deklaron se po qëndron i fortë, ndërsa ende nuk dihet arsyeja shëndetësore që e ka bërë aktorin të shkojë në spital./ B.A. - CNA.al

Çfarë i ka ndodhur aktorit?/ Olsi Bylyku përfundon në

Lajmet e fundit nga