LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Gjysmë perëndeshë gjysmë djall’/ Arjola Demiri provokon me fotot nga plazhi

19 Korrik 2022, 12:55, Lifestyle CNA
‘Gjysmë perëndeshë gjysmë djall’/ Arjola Demiri
Arjola Demiri

Aktorja e njuhur, Arjola Demiri, e cila ka qenë një ndër protagonistet e shtëpisë më të madhe spektakolare ‘Big Brother’ vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe në rrjetet sociale.

Teksa po shijon pushimet në jug të vendit në Ksamil, ajo nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit e saj foto nga çastet e pushimit të shoqëruara edhe me shkrime.

‘Gjysmë perëndeshë gjysmë djall’, shkruan ajo nën fotografine e saj ku dukej mjaft tërheqëse dhe e nxehtë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga