LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me bikini minimaliste/ Marina Fara "ngre temperaturat" me pozat e nxehta

19 Korrik 2022, 23:00, Lifestyle CNA
Me bikini minimaliste/ Marina Fara "ngre temperaturat" me pozat e
Marina Fara

Marina Fara ka bërë ‘boom’ në rrjetet sociale për shkak të fotografive të saj ku ekspozon format dhe asetet e saj fizike.

Vajza e këngëtares Eli Fara nuk i ka ndalur ndonjëherë provokimet me fotot sensuale.

Madje, ajo është një ndër vajzat më të komentuara të "showbizz"-it shqiptar për shkak të fotove me bikini.

Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto tejet provokuese me bikini minimaliste, "duke ngritur" edhe më tepër temperaturat në këto ditë të nxehta vere./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga