LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Adele shijon pushimet në Itali/ Këngëtarja shfaqet joshëse pranë partnerit

20 Korrik 2022, 11:08, Lifestyle CNA
Adele shijon pushimet në Itali/ Këngëtarja shfaqet joshëse
Adele me partnerin

Këngëtarja e njohur, Adele, së bashku me të dashurin e saj, Rich Paul, dhe me miqtë po shijon pushimet në ishullin e bukur të Italisë në Sardenja.

Me flokë të lëshuar dhe me pak grim ajo duket më joshëse se kurrë. Këngëtarja britanike 34-vjeçare u shfaq tepër e qeshur dhe në humor, teksa ishte nën shoqërinë e të dashurit të saj, i cili dukej mjaft këndshëm më një bluzë të purpurt dhe pantollona të shkurtra të bardha.

Dalja e saj publike vjen pas dy koncertesh të sukseshme në Londër këtë muaj. Ia vlen të theksohet gjithashtu se këngëtarja do të përformoje më në fund në koncertin e anuluar në Las Vegas.

Këngëtarja gjithmonë ka preferuar që ta mbajë të fshehtë jetën e saj private, por siç duket ajo ka vendosur që tashmë ta ndajë me fansat. Superylli është duke punuar në një dokumentar intim për karrierën e saj dhe do të tregojë se si po e përballon famën globale. Gjithashtu ajo do të ndajë në dokumentar edhe copëza nga jeta e saj private./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga