LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Faturë 576 dollarë/ Çfarë hëngri femra më seksi në botë?

20 Korrik 2022, 15:05, Lifestyle CNA
Faturë 576 dollarë/ Çfarë hëngri femra më seksi
Kim Kardashian

576 dollarë në total. Kjo është fatura që ka paguar Kim Kardashian së bashku me ekipin e saj në një restorant italian në Australi.

Fatura, e cila është bërë publike nga kamarieri që i shërbeu asaj, përfshinte katër sallata caprese prej 15 dollarësh, dy tartuf arancini prej 19 dollarësh, dy pica margherita prej 20 dollarësh dhe dy pjata peshku prej 42 dollarësh. Pa harruar dhe ëmbëlsirën në fund.

Ylli i bukurisë është treguar goxha zemërgjerë edhe me kamarierët pasi u ka lënë atyre një bakshish të majmë.

Mësohet se Kim Kardashian ndodhej në Australi për një vizitë vetëm 4-ditore pune. Edhe pse janë marrë të gjitha masat që vendodhja e saj të mbahej sekrete dhe të mos fotografohej nga paparacët, por siç duket kjo është e pamundur kur jeni një VIP./CNA.al

Faturë 576 dollarë/ Çfarë hëngri femra më seksi

Lajmet e fundit nga