LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eni Koçi, në pritje të ëmbël/ Zbulon si do ta quajë vajzën

20 Korrik 2022, 13:17, Lifestyle CNA
Eni Koçi, në pritje të ëmbël/ Zbulon si do ta
Eni Koçi

Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, së shpejti pritet të bëhet nënë. Ajo  është në muajin e shtatë të shtatzënisë nga ku tashmë është mësuar se gjinia e bebit është vajzë.

Ndërkohë që shijon shtatzëninë këngëtarja vazhdon të jetë aktive dhe në rrjetet sociale ku ka postuar herë pas here foto me barkun e rrumbullakosur.

Në një bisedë me fansat e saj, ku fokusi i bisedës ishte shtatzënia, ajo ka zbuluar dhe se çfarë emri do të ketë foshnja e saj.

E pyetur nga një ndjekës për kuptimin e emrit të saj, si dhe për emrin e bebit, ajo është përgjigjur:

Emri im ka shumë kuptim shpirtëror pasi pak ditë pas lindjes sime, gjyshi ka ndërruar jetë fatkeqësisht, ndaj dhe mami ma ka vendosur emrin pas gjyshit. Gjyshi quhej Enver, ndërsa mua ma ka lënë emrin Eni për ta përshtatur. Vajzës patjetër që do t'i lëmë emër shqiptar’./CNA.al

Lajmet e fundit nga