LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kapen në momente romantike/ Princi Harry dhe Meghan Markle darkojnë së bashku

20 Korrik 2022, 11:19, Lifestyle CNA
Kapen në momente romantike/ Princi Harry dhe Meghan Markle darkojnë
Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle pas angazhimeve zyrtare në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së kanë kaluar momente romantike me njëri-tjetrin.

Ata kanë darkuar së bashku në një restorant italian nën shoqërinë e miqve më të mirë. Nën veshjen e një jumpsuiti të zi me copëza me detaje të bardha e kombinuar me sandale me taka të larta, princesha dukej shumë elagante. Ndërsa princi kishte zgjedhur të vishte një palë xhinse të zeza të kombinuara ato me një këmishë ngjyrë blu të errët.

Kujtojmë se fjalimi i princit në Asamblenë e Përgjithshme të OBS-së tërhoqi mjaft vëmendje ku preku tema si: ndryshimet klimatike, urinë që mbizotëron në vende të ndryshmë të botës, si dhe për vendimin ndaj abortit që u mor në SHBA ku theksoi se një vëndim i tillë në një vend si ShBA prek demokracinë dhe të drejtat e njeriut./CNA.al

Lajmet e fundit nga