LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Brad Pitt befason me veshjen/ Shfaqet me fund në tapetin e kuq

20 Korrik 2022, 14:05, Lifestyle CNA
Foto-Brad Pitt befason me veshjen/ Shfaqet me fund në tapetin e kuq
Brad Pitt

Brad Pitt është parë në galanë e filmit ‘Bullet Train’ në Berlin. Aktori 58-vjeçar i ka lënë me gojë hapur të pranishmit me stilin e veshjes së tij.

Teksa po ecte në tapetin e kuq i ka befasuar të gjithë me veshjen e tij. Ylli i Hollywood-it mbante një këmishë ngjyrë rozë të lehtë. Aktori zbukuroi pamjen me një varëse, një palë syze dielli dhe çizme të zeza luftarake.

Fundi i Pitt ka nxjerrë në pah tatuazhet e shumëllojshme në këmbë.

Kujtojmë se vetë aktori më parë ka parashikuar dhe ka kërkuar nga shtëpitë e mëdha të modes të përfshinin edhe fundet për burra në pasarelat e tyre. Por siç duket aktori e ka bërë realitet vetë me veshjen e tij të fundit.

Filmi i ardhshëm i zhanrit thriller trajton historinë e “pesë vrasësve në një tren me plumba që lëviz shpejt”, të cilët “zbulojnë se misionet e tyre kanë diçka të përbashkët”. Karen Fukuhara, Sandra Bullock dhe Logan Lerman janë disa nga aktorët që do të jenë pjesëmarrës në film./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga