LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndarja me sherr nga Bruno/ Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ nis një romancë të re

20 Korrik 2022, 13:32, Lifestyle CNA
Ndarja me sherr nga Bruno/ Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ nis
Ana Gjini dhe Bruno Shemsho

Ana Gjini dhe Bruno Shemsho janë nga dyshet që dolën çift nga “Për’puthen” por edhe ata, si të gjithë të tjerët, i dhanë shumë shpejt fund lidhjes së tyre me një ndarje aspak miqësore.

Por pas ndarjes nga Bruno, ish-konkurrentja e "Përputhen", duket se ka nisur një romancë të re.
Nëpërmjet një postimi në "InstaStory", Ana ka zbuluar për ndjekësit se dikush i ka bërë një gjest shumë të ëmbël duke i dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila të kuq në formë zemre ku në mes të tyre mban inicialin ‘A’.

Por ajo ç’ka ra më shumë në sy ishte dedikimi i veçantë që personi miserioz i kishte bërë ish-konkurrentes. Krah luleve, Gjini mban në dorë edhe pusullën që shkruan: “O rob je qetësia e shpirtit tim”.

Nuk dihet ende se kush mund të jetë djali që i ka rrëmbyer zemrën ish-konkurrentes, por me këtë postim ajo la të nënkuptohet se tashmë e ka hedhur pas krahëve historinë e saj me Brunon dhe ka nisur një romancë të re./E.T-CNA.al

Ndarja me sherr nga Bruno/ Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ nis

Lajmet e fundit nga