LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Loredana korr një tjetër sukses/ Shfaqet në billboardin e "Time Square"

21 Korrik 2022, 12:51, Lifestyle CNA
Loredana korr një tjetër sukses/ Shfaqet në billboardin e
Loredana

Reperja e njohur Loredana, e cila jo vetën që është e famshme në trojet shqiptare, por tashmë fama e saj ka kapërcyer edhe oqeanet.

Ajo shënoi suksesin e radhës në New York duke u shfaqur në billboardin gjigant të "Time Square".

Fotografia e saj në sheshin e qytetit amerikan u publikua nga Spotify. Dhe më pas këngëtarja e ripostoi foton për ndjekësit e saj në rrjetin social "Instagram". Kanë qënë të shumta komentet dhe komplimentet nga ndjekësit e saj të cilët e mbështesin gjithmonë këngëtaren.

Kujtojmë që së fundmi projekti i saj i fundit me titull 'Heart attack’ i realizuar në bashkëpunim me reperin Noizy arriti të korrte mjaft sukses dhe u kthye në një hit veror./CNA.al

Loredana korr një tjetër sukses/ Shfaqet në billboardin e

Lajmet e fundit nga