LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alesia Bami tregon format bombastike/ Foto me bikini nga pushimet në Mykonos

20 Korrik 2022, 22:56, Lifestyle CNA
Alesia Bami tregon format bombastike/ Foto me bikini nga pushimet në
Alesia Bami

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar.

Edhe pse është një vajzë e mbushur, mund të themi me plot gojën që Alesia ka ruajtur forma për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale.

Alesia vijon të jetë ende në televizion dhe jo pak herë është komentuar për mendimet e saj rreth temave të trajtuara në emisionin ku bën pjesë.

Por nuk mund të lëmë pa përmendur faktin se shpeshherë tërheq vëmendjen me fotot provokuese dhe një të tillë ka publikuar edhe sot.

Alesia ndodhet me pushime në Mykonos, nga ku ka nxjerrë foto me bikini, duke vënë në pah format bombastike./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga