LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Njeriu më i mrekullueshëm që njoh”/ Beniada publikon foton me ‘burrin’ e zemrës

20 Korrik 2022, 15:22, Lifestyle CNA
“Njeriu më i mrekullueshëm që njoh”/ Beniada publikon

Beniada Nishani, një ndër banoret e shtëpisë më të madhe publike ‘Big Brother’ është tashmë dhe personi më i dashur për publikun shqiptar.

Më pjesënarrjen e saj në "Big Brother" ajo arriti të fitonte zemrat e shumë shqiptarëve. Edhe pse është rritur dhe ka jetuar për vite të tëra në Itali ajo së fundmi ka vendosur të jetoje në mëmëdhe dhe të hedhë në zbatim projektet e saj të reja.

Ndërkohë që bukuroshja shijon verën në bregdetin shqiptar, ajo vazhdon të ndajë me ndjekësit e saj pamje dhe video të ndryshme.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi nostalgjike nga fëmijëria me babanë e saj të shoqëruar me shkrimin: “Njeriu më i mrekullueshëm që njoh”./CNA.al

“Njeriu më i mrekullueshëm që njoh”/ Beniada publikon

Lajmet e fundit nga