LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Me poza sensuale, veshur me bikini/ Elvana Gjata ekspozon linjat perfekte

20 Korrik 2022, 22:36, Lifestyle CNA
Foto - Me poza sensuale, veshur me bikini/ Elvana Gjata ekspozon linjat perfekte
Këngëtarja Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga artistet më të komentuara në media dhe me të ndjekura.

Shpeshherë ajo vihet në qendër të vëmendjes për fotot provokuese dhe për linjat perfekte, që nuk lënë shumë vend për komente.

Edhe ditën e sotme, këngëtarja ka publikuar disa foto sensuale, ku shfaqet me rroba banjo.

Ajo vë në pah format në pozat “e nxehta” në jugun e Shqipërisë, ndërsa fotot kanë marrë jo pak reagime nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga