LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Einxhel Shkira, ftesë publike Monika Lubonjës/ “O yll, kur do hamë një banane?”

20 Korrik 2022, 19:19, Lifestyle CNA
Einxhel Shkira, ftesë publike Monika Lubonjës/ “O yll, kur do
Einxhel Shkira dhe Monika Lubonja

Që pas mbarimit të "Big Brother Vip", disa miqësi që u krijuan brenda shtëpisë janë prishur, ndërsa shumë të tjera vijojnë edhe pas mbarimit të spektaklit.

E tillë është edhe marrëdhënia e moderatores Einxhel Shkira dhe aktores Monika Lubonja.

Shpeshherë dyshja shkëmbejnë batuta dhe shaka përmes rrjeteve sociale, ku nuk ngurrojnë të etiketojnë njëra-tjetrën.

Monika brenda shtëpisë së "Big Brother" mbahej mend si personi që “pëlqente shumë të hante banane”. Duke sjellë këtë gjë në kujtesë, Einxhel, teksa qëndron në shtëpi duke konsumuar këtë frut, i ka bërë një ftesë publike aktores.

Ajo shkruan “Monika Lubonja, kur do mblidhemi për një banane te Kopshti Zoologjik, o yll?”, krahas një videoje në "Instastory", ku shprehet se sa herë ha banane i kujtohet Monika dhe pyet fansat nëse edhe ata ndajnë të njëjtin mendim./CNA.al

Einxhel Shkira, ftesë publike Monika Lubonjës/ “O yll, kur do

Lajmet e fundit nga