LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sweet fantasy baby”/ Oriola Marashi më nxehtë se kurrë, ‘djeg’ rrjetin me fotot shpërthyese

21 Korrik 2022, 10:28, Lifestyle CNA
“Sweet fantasy baby”/ Oriola Marashi më nxehtë se
Oriola Marashi

Modelja e njohur, Oriola Marashi, sjell foto të reja për fansat e saj me fokus fizikun e saj të përsosur.

Fotot ajo i shoqëroi me mbishkrimin ‘Fantazi e ëmbël zemër’.

Falë pozave provokuese ajo ka arritur të tërheqë sërish vëmendjen e ndjekësve, të cilët vërshuan me komentime dhe me pelqime ndaj modeles.

E veshur në bikini me printe leopard dhe çizme të gjata të ngjashme dhe me model të lidhëseve përpara, Oriola dukej më seksi se kurrë më parë.

Kujtojmë që modelja prej vitesh Oriola është imazh i kompanisë së modeleve “Guess”./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga