LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Pele pele’ / Luana Vjollca sjell duetin e ri me artistin ndërkombëtar

21 Korrik 2022, 10:13, Lifestyle CNA
‘Pele pele’ / Luana Vjollca sjell duetin e ri me artistin
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, vitet e fundit është fokusuar dhe në muzikë, ku mjaft projekte të saj kanë qenë të suksesshme. Së fundmi ajo sapo ka finalizuar një projekt të ri.

Në një bashkëpunim me artistin me famë ndërkombëtare, Rayvannay, ajo sjell projektin me titull ‘Pele Pele’.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtari i famshëm, i cili në llogarinë e tij "Instagram" ka ndarë me fansat një fragment të shkurtër të këngës.

‘Pele pele’ / Luana Vjollca sjell duetin e ri me artistin

“Takohemi këtë të premte, ‘Pele pele'”, ka shkruar artisti në mbishkrimin e postimit.

Theksojmë që artisti nga Tanzania është fitues i çmimit prestigjioz “BET Awards”, ndërsa njihet edhe për bashkëpunime të tjera të suksesshme me këngëtarë të njohur./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CHUI... ???? (@rayvanny)

Lajmet e fundit nga