LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fansja ia hodhi reçipetat Ledri Vulës gjatë koncertit/ Si reagoi reperi

21 Korrik 2022, 10:50, Lifestyle CNA

 

Fansja ia hodhi reçipetat Ledri Vulës gjatë koncertit/ Si
Ledri Vula

 

Hedhja e reçipetave në skenë gjatë performancës së një artisti është kthyer tashmë në trendin e kohës. Fenomen ky që dhe në vendin tonë është bërë mjaft i njohur. Dhe pikërisht kjo ka ndodhur edhe me reperin Ledri Vula.

Ndërsa ai ishte në skenë duke përformuar, një ndër fanset që ishte shumë afër skenës ka hequr reçipetat dhe i ka hedhur drejt skenës ku ishte Ledri Vula.

Këngëtari gjithë këtë skenë e ka marrë me pozivitet duke e shpërndarë këtë moment dhe me fansat e tij në "Instagram" të shoqeruar me emoji duke qeshur me lot.

Kujtojmë qe Ledri Vula është i martuar me bukuroshen Sara Hoxha me të cilën ka dhe një vajzë./CNA.al

Lajmet e fundit nga