LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Rozi të dua shumë’/Rozana Radi dhe Noizy lënë pas kontradiktat

21 Korrik 2022, 11:24, Lifestyle CNA
‘Rozi të dua shumë’/Rozana Radi dhe Noizy lënë
Rozana Radi dhe Noizy

Reperi i nohur Noizy ka organizuar Pre Party për të lançuar koncertin e tij ‘Alpha Show’ që do të mbahet më 14 gusht. Kanë qenë të shumtë pjesëmarrësit nga bota e "showbiz"-it si Alketa Vejsiu, Albana Osmani, si dhe Roza Lati.

Por ajo që ra në sy ishte edhe pjesëmarrja e Rozana Radit, e cila siç dihet ka pasur kontradikta me reperin, por siç duket ato i kanë hedhur pas krahëve.

Ndaj dhe Noizy e ka hapur mbrëmjen duke bërë një deklaratë për Rozin, ku ai ka shprehur dashurinë dhe respektin ndaj këngëtares duke dëshmuar kështu se ka lënë mbrapa të gjitha kontradiktat.

Më pas mbrëmja vazhdoi nën atmosferën festive mes miqve./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga