LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shumë nxehtë”/ Reperja shqiptare i vë ‘flakën’ "Instagram"-it, ‘harbohet’ në ishullin grek

21 Korrik 2022, 12:02, Lifestyle CNA
“Shumë nxehtë”/ Reperja shqiptare i vë
Rina Balaj

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj vazhdon të sjellë foto të nxehta nga Greqia.

Reperja është duke qëndruar në plazhin e njohur të bardhë me emrin Zante që gjendet në rrethinën e Zakinthos.

Nga atje, ajo ka postuar një sërë fotosh e videosh të nxehta për fansat, ku shfaqet më provokuese së kurrë veshur me bikini minimaliste të bardha.

Këngëtarja pos pushimeve të saj të gjata vazhdimisht është duke sjellë këngë të reja për publikun e saj shqiptar. /E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga