LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Deputetja shqiptare shfaqet sërish ekstravagante me bark jashtë/ “Vishem për të vrarë”

21 Korrik 2022, 14:40, Lifestyle CNA

Foto-Deputetja shqiptare shfaqet sërish ekstravagante me bark jashtë/

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është një nga emrat më të përfolur në rrjetet sociale, ku nuk mund të mos bien në sy veshjet e saj ekstravagante.

Duke injoruar kritikat, deputetja Adriana Matoshi vazhdon të shfaqet ekstravagante në "Instagram".

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto veshur me një palë pantallona të gjera në nuanca të ndryshme, dhe një krop tyli të zi, duke ekspozuar barkun.

Ndërsa bashkëngjitur fotos shkruan “Gjithmonë vishem për të vrarë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Lajmet e fundit nga