LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beyonce vjen me një album të ri/ Ja cilat këngë do të përfshihen

21 Korrik 2022, 16:16, Lifestyle CNA
Beyonce vjen me një album të ri/ Ja cilat këngë do të
Beyonce

Beyonce së shpejti vjen më një album të ri që titullohet ‘Renaissance’. Por para se albumi të hidhet në treg ajo ka zbuluar listën e këngëve që do të përmbajë albumi.

40-vjeçarja do të lancojë albumin e plotë të premten e ardhshme, më 29 korrik, ndaj dhe ajo një javë më parë ka lancuar 16 këngë të albumit.

“Break My Soul”, kënga e vetme që ajo ka publikuar nga albumi deri më tani, do të jetë kënga e gjashtë në listë.

Ky album është i pari solo nga 40-vjeçarja që nga ai i fundit “Lemonade”, i cili u publikua në vitin 2016. Ndërsa lista e kangëve vijon si më poshtë:

1-I’m that girl

2-Cozy

3- Alien Superstar

4- Cuff it

5- Energy

6- Break My Soul

7- Church Girl

8-Plastic Off the Sofa

9-Virgo’s Groove

10- Move

11-Heated

12-Thique

13-All Up in your Mind

14-America Has a Problem

15-Pure/Honey

16-Summer Renaissance

Kujtojmë se kapaku i albumit të këngëtarës solli bujë  pasi  tërhoqi vëmëndjen e të gjithë rrjtetit. E ulur mbi një kalë të argjendtë e të ndriçuar ajo dukej si një vepër arti./CNA.al

Beyonce vjen me një album të ri/ Ja cilat këngë do të

 

Lajmet e fundit nga