LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beatrix ekspozon linjat në bregdet/ “Çmend” ndjekësit me fotot e fundit

21 Korrik 2022, 19:05, Lifestyle CNA
Beatrix ekspozon linjat në bregdet/ “Çmend”
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të ndjekur të shoqbizz-it shqiptar.

Pjesëmarrja e saj në Big Brother Vip dhe historia e shkurtër që ajo krijoi me Donaldin e bën këngëtaren që të ishte mjaft e komentuar ne median rozë.

Por Ramosaj është gjithashtu një figurë që di se si të kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat foto nga pushimet në bregdet, ku linjat perfekte që ekspozohen përmes rrobave të banjos bien shumë në sy.

Komentet në rrjet kanë qenë të shumta dhe vlerësimet kanë qenë mjaft të larta./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga