LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së famshme turke/ Dalin pamjet nga ceremonia

2 Korrik 2022, 12:48, Lifestyle CNA
Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së
Cedi Osman dhe Ebru Sahin

Aktorja e njohur turke, Ebru Sahin, ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partnerin e saj, basketbollistin Cedi Osman.

Dasma është zhvilluar në Maqedoni, ku dy të dashruarit i kanë thënë "po" njëri-tjetrit.

Aktorja ka ndarë pak momente nga dasma e saj me miq dhe familjarë, ku pjesë e saj ka qenë edhe këngëtari Bertan Asllani.

Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së

Këngëtari shqiptar këndon "live" me orkestrën në dasmën e dy yjeve turk.

Kujtojmë se Ebru Sahin është bërë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si Rejan, në serialin "Hercai"./A.E-CNA.al

Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së

Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së

 

Këngëtari shqiptar këndon në dasmën e aktores së

Lajmet e fundit nga