LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Berisha mban fjalën hapëse në kurorëzimin e dashurisë së të birit me Armina Mevlanin

25 Shtator 2022, 21:40, Aktualitet CNA
Video/ Berisha mban fjalën hapëse në kurorëzimin e
Sali Berisha

Shkelzen Berisha, ka kurorëzuar sonte në martesë dashurinë me Armina Mevlanin.

Në ceremoninë me 300 të ftuar, kryedemokrati Sali Berisha ka mbajtur dhe fjalën hapëse.

Duke dashur të shmangë fjalimet e gjata, Berisha uroi me fjalë të sinqerta çiftin për dashurinë e tyre.

“Të dashur miq, të dashur Arben dhe Mimoza, të dashur Armina dhe Shkëlzen, dasmat fjalime nuk duan, ndaj dhe unë shkurt dua të them dy fjalë. Dua nga zemra të urojë sonte Arminën dhe Shkëlzenin, të cilët kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre disa vjeçare, sonte në këtë ceremoni, në këtë dasmë me miq e të afërmit e tyre”, tha Berisha./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga