LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Producenti i emisionit të njohur braktis “Top Channel”/ Zbulohet ekrani ku do ta shohim

24 Shtator 2022, 16:20, Aktualitet CNA
Producenti i emisionit të njohur braktis “Top Channel”/
Raimond Cimbi

Producenti i emisionit “Hipokrati”, Raimond Cimbi, është larguar nga “Top Channel”.

Tashmë emisionin e njohur që i dedikohet shëndetit do ta shohim në ekranin e “Euronews Albania”.

Ky televizion ka konfirmuar me anë të një promoje se “Hipokrati” do të fillojë nga data 1 tetor.

Formati televiziv “hipokrati” i dedikohet Producentit të programit, Raimond Cimbi.

Ky i fundit mbahet mend për iniciativën që u mbështet gjerësisht nga shqiptarët për të dalë në ballkone e për të duatrokituar në shenjë solidariteti për mjekët që ndodheshin në vijën e parë të luftës me Covid-19.

Gjithashtu, ky program kishte edhe rubrikën “Miqtë e Hipokratit”, ku njerëz të shquar të artit, letërsisë, sportit, shqiptarë dhe të huaj, ndanë eksperiencat gjatë kohës së izolimit nga pandemia./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga