LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dash Sula, siç nuk e keni parë/ Vallëzon me të bijën në dasmën madhështore

24 Shtator 2022, 11:32, Aktualitet CNA

 

Dash Sula, siç nuk e keni parë/ Vallëzon me të bijën
Deputeti i Partisë Demokratike, Dash Sula duke vallëzuar me të bijën

 

Deputeti i Partisë Demokratike, Dash Sula, ka martuar mbrëmjen e kaluar vajzën e tij.

Në rrjet janë publikuar foto nga ceremonia, ku deputeti shfaqet ndryshe nga sa e kemi parë më herët.

I buzëqeshur, ai shihet teksa vallëzon me të bijën dhe rrethohet nga të afërm në dasmën madhështore.

Ndërkohë, Sula nuk ka harruar që në rastin e gëzimit të mbledhë edhe kolegët.

Të pranishëm në dasmë kanë qenë deputetë të Partisë Demokratike, si Enkelejd Alibeaj, Luçiano Boçi, Agron Gjekmarkaj, Gazment Bardhi dhe Xhelal Mziu./ B.A. – CNA.al

Dash Sula, siç nuk e keni parë/ Vallëzon me të bijën

Dash Sula, siç nuk e keni parë/ Vallëzon me të bijën

Lajmet e fundit nga