LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Orë e vonë në Shqipëri”/ Majlinda Bregu, takim me ministrat e Jashtëm të Europës Juglindore

23 Shtator 2022, 23:18, Aktualitet CNA
“Orë e vonë në Shqipëri”/ Majlinda Bregu, takim
Pamje nga takimi

Sekretarja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu, ka zhvilluar një takim në New York, ku pjesë kanë qenë edhe ministrat e Jashtëm të Europës Juglindore.

Takimi është organizuar nga RCC dhe Kryesia e Radhës së Europës Juglindore të Malit të Zi.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Bregu ka publikuar disa foto me Ministrat e Jashtëm të Europës Juglindore, ku e pranishme ka qenë edhe ministrja Olta Xhaçka.

“Orë e vonë në Shqipëri, por ne sapo mbaruam takimin e organizuar nga RCC dhe Kryesia e Radhës së Europës Juglindore Mal i Zi, me Ministrat e Jashtëm të Europës Juglindore në New York”, shkruan Majlinda Bregu./ CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga