LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dita botërore e lumenjve/ Rama: Po punohet intensivisht për projektet e “Parkut Kombëtar të Vjosës

25 Shtator 2022, 08:34, Aktualitet CNA

Dita botërore e lumenjve/ Rama: Po punohet intensivisht për projektet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm, me një pamje nga lumi Vjosa, ku krahas bën me dije se po punohet intensivisht me projektet e Parkut Kombëtar të Vjosës.

“MIRËMËNGJES  dhe në Ditën Botërore të Lumenjve me lajmin se po punohet intensivisht për projektet e “Parkut Kombëtar të Vjosës, i njohur e i çmuar botërisht si lumi i vetëm i egër në Europë, ju uroj të dielë të paqtë”, shkruan Rama. / CNA.al

Dita botërore e lumenjve/ Rama: Po punohet intensivisht për projektet

Lajmet e fundit nga