LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasmë në familje/ Berisha i emocionuar, publikon foton me çiftin e ri: Zoti i bekoftë!

25 Shtator 2022, 20:24, Aktualitet CNA
Dasmë në familje/ Berisha i emocionuar, publikon foton me
Sali Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë kurorëzuar mbrëmjen e sotme në martesë dashurinë e tyre.

Kreu i PD, Sali Berisha, ka publikuar dhe fotot familjare me çiftin e ri, dhe bashkëshorten, Lirien, teksa ndan me ndjekësit gëzimin e tij.

“Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.

Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!", shkruan Berisha./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga