LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjike në Berat/ 68-vjeçari po mblidhte arra, rrëzohet nga pema dhe ndërron jetë në vend

25 Shtator 2022, 16:25, Aktualitet CNA
Tragjike në Berat/ 68-vjeçari po mblidhte arra, rrëzohet nga
Foto ilustruese

Një 68-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Beratit. Policia bën me dije se 68-vjeçari ka rënë nga pema e për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Starovë të Beratit, teksa ka qenë duke mbledhur arra bashkë me familjarët e tij. Për shkak të pakujdesie ai kishte rrëshqitur nga pema e arrës. 

Lartësia nga e cila ka rënë i moshuari ka qenë fatale pasi ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme menjëherë pas rënies në tokë.

Familjarët njoftuan menjëherë policinë dhe ambulancën, ku më pas trupi i pajetë u transportua drejt morgut të SPitalit Rajonal të Beratit. 

Viktima Syrjan Hoxha do t'i nënshtrohet autopsisë, ndërkohë që familjarët dhe dëshmitarët po japin dëshminë e tyre në rajonin policor./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga