LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë ndodhi?/ Meta nuk ishte në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

26 Shtator 2022, 22:08, Aktualitet CNA
Çfarë ndodhi?/ Meta nuk ishte në dasmën e Arminës dhe
Foto ilustruese

Të dielën që lamë pas, çifti më i njohur i showbizit, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, pas shumë vitesh lidhje, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Nga detajet e para që u mësuan rreth ceremonisë martesore të çiftit ishte se në dasmë do të ishin 300 të ftuar.

Të pranishëm ishin shumë personazhe të njohur të ekranit, politikës dhe të biznesit, të cilët ndanë këtë ditë të veçantë me familjen Berisha.

Por burime për CNA.al, thanë se në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit, nuk ishin të pranishëm as kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe as ish-kryetarja, Monika Kryemadhi.

Aleati Ilir Meta mungonte, po ashtu ra në sy se në dasmë asnjë nga radhët e LSI-së nuk ishin të pranishëm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga