LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i thonë “po” njëri-tjetrit/ Dalin fotot e para të çiftit

25 Shtator 2022, 18:49, Lifestyle CNA
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i thonë “po”
Armina Mevlani e Shkelzen Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë sonte historinë e tyre të dashurisë.

Tashmë janë bërë publike dhe fotot e para të çiftit në ditën e tyre të dasmës.

Plot hijeshi nën vellon e bardhë, Armina ka vendosur që të veshë një fustan të krijuar nga Vivienne Westwood, që shkon deri në fund të këmbëve, ndërsa në dorë mban një buqetë me lule.

Më pas ajo do të veshë dhe dy krijime nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Ndërkohë, elegant duket edhe Shkëlzen Berisha me një kostum klasik të zi dhe këmishë të bardhë.

Në dasmën e çiftit do të këndojnë Marsela Çibukaj, Eranda Libohova, Vitore Matoshi dhe një surprizë që ende nuk dihet, ndërsa janë rreth 300 të ftuar./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga