LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk më foli tre muaj”/ Rudina Dembacaj tregon për situatën e komplikuar me nënën

23 Shtator 2022, 21:18, Lifestyle CNA
“Nuk më foli tre muaj”/ Rudina Dembacaj tregon për
Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në fillimet e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Dembacaj ka treguar në emisionin “Rudina”, ku ishte e ftuar së bashku me motrën, se si ia ka dhënë lajmin e lidhjes me Markun familjes së saj.

Ajo zbuloi se asnjë nga familjarët, përveç motrës dhe një kushëriri, nuk kishin shprehur pëlqim për marrëdhënien. Rudina rrëfeu se mamaja e saj nuk i ka folur për tre muaj.

“Motra ime dhe një nga djemtë e xhaxhallarëve, Iliri, kanë qenë të vetmit që më kanë folur, se as mami që po na ndjek tani, nuk më ka folur për tre muaj me gojë. Më mbajtën qëndrim se u dukej një gjë e tmerrshme dhe motra ka qenë mbështetja kryesore, patjetër, hap pas hapi.

Si ia thashë? U ula dhe i thashë unë e dua këtë njeriun, tani zgjidhe vetë. Edhe ika vazhdova. Shumë e komplikuar. Marku, tre fëmijët, unë, goca, nuk ishte një bashkim kaq i thjeshtë, mosha jonë, statusi që kishim si unë dhe Marku, ishte pak e vështirë ta kuptonin të gjithë. Por kjo nuk kishte asgjë të komplikuar, përveç ndjenjave të mia që mund t’i kuptonte vetëm Reda”, u shpreh ajo./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga